zespół muzyczny Banda Lula

Wyjątkowy zespół
z wyjątkowymi muzykami
na wyjątkową okazję.

pełna elastyczność

Atutem wyróżniającym nas pośród innych zespołów jest elastyczność, ponieważ potrafimy dopasować się do budżetu, wymagań, preferencji i gustów muzycznych Klienta.

różnorodna oferta

Program naszych występów może przybrać charakter tematyczny, a także może zostać oparty na doborze utworów o różnorodnej stylistyce według zapotrzebowania.

oryginalne brzmienia

Dzięki umiejętnościom i wieloletnim doświadczeniu nasze występny zawsze zapadają w pamięć, ponieważ doskonale wiemy jak nawiązać relację z słuchaczami.

kim jesteśmy?

poznaj zespół muzyczny
Banda Lula

Banda Lula to w pełni profesjonalny zespół muzyczny, którego siedziba znajduje się w Kudowie Zdroju blisko Wrocławia (Dolnośląskie). Na rynku działamy od 1998 roku, a nasz skład tworzą wykształceni zawodowo muzycy z ogromnym doświadczeniem w branży.

Podstawą występów realizowanych przez nasz zespół jest muzyka wykonywana przez siedmioro muzyków. Dla osób gustujących w bardziej urozmaiconych i rozbudowanych brzmieniach, mamy możliwość gry w powiększonym składzie.

Doświadczenie oraz elastyczność naszego zespołu muzycznego pozwala nam żonglować gatunkami, bawić się muzyką i wybierać z każdej dekady niezapomniane hity, dlatego świetnie odnajdujemy się w każdym repertuarze.

Nie umniejszając wagi doznaniom audio-wizualnym wiemy jak budować nastrój i otoczkę jaką powinny mieć wszelkie imprezy czy wesela, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań techniki światła i dźwięku, które również przyczyniają się do gwarancji udanej zabawy.

oferta zespołu muzycznego Banda Lula

co, gdzie i jak gramy?

EVENTY, WESELA, KONCERTY, IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE I FIRMOWE GRANE PO CAŁEJ POLSCE

Nasz zespół muzyczny Banda Lula zapewnia oprawę muzyczną wszelkich imprez rozrywkowych, od uroczystych bankietów po eventy plenerowe i przyjęcia weselne. Latami zdobywaliśmy doświadczenie grając różnego rodzaju muzykę, co obecnie pozwala nam na proponowanie prestiżowych występów muzycznych w powiększonym składzie.

Dzięki zaangażowaniu całego zespołu oraz 100% perfekcji, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta! Ważna impreza firmowa, koncert regionalny, przyjęcie okolicznościowe, ekskluzywne wesele, czy event kulturalny nie jest dla nas wyzwaniem. Dzięki naszym umiejętnościom i solidnemu warsztatowi możemy wykonać praktycznie każde muzyczne zlecenie!

Duża odległość również nie stanowi dla nas problemu! Zespół muzyczny Banda Lula gra w takich miastach jak Wrocław, Kraków, Warszawa, Gdańsk – dotrzemy w każde miejsce naszego kraju.

Zespół muzyczny BandaLula - gramy wesela, imprezy, eventy i koncerty w Kudowie, Kłodzku, Wrocławiu, Nysie, Opolu i po całym dolnymśląsku

zespół muzyczny

jesteśmy zespołem
profesjonalistów

Dlaczego możemy tak o sobie powiedzieć?

Wyjątkowy zespół z wyjątkowymi muzykami na wyjątkową okazję – te zdanie zdanie trafnie opisuje charakter naszego zespołu.

Możemy tak powiedzieć, ponieważ posiadamy odpowiednie doświadczenie oraz umiejętności, by sprostać Państwa oczekiwaniom pod względem muzycznym. Ponadto zawsze pozytywnie nakręcamy do zabawy i zarażamy śmiechem na każdym etapie (nawet współpracy), a wszystko to utrzymując charakter zespołu, który doceniają nasi uczestnicy. Jeśli szukasz zespołu muzycznego z klasą trafiłeś w dobre miejsce.

Lata pracy z muzyką i instrumentami pozwala nam dosłownie bawić się dźwiękiem i wpasować w większość gatunków muzycznych. Co więcej posiadamy sprawdzone scenariusze zabaw, które możemy zaproponować tobie i twoim gościom. Wybierając naszą ofertę masz pewność realizacji założeń i podpisanej umowy.

 

ZOBACZ DLA KOGO GRALIŚMY!

4 powody, które świadczą o naszym profesjonalizmie:

  • mamy odpowiednie doświadczenie w pracy z Klientem
  • posiadamy odpowiednie umiejętności i wykształcenie muzyczne
  • dysponujemy profesjonalnym sprzętem muzycznym
  • jesteśmy godną zaufania, legalnie działającą firmą